Bagr Power BIG velký pracovní stroj délka 67 cm žlutý od 24 měsíců

Popis produktu

BIG Power velký bagr je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský bagr s velkými rozměry má gumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Pracovní stroj pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Auto má pohyblivou lžíci s kapacitou až 0,5 l, s úchytem přizpůsobeným pro dětské ručky. Bagr je skvělou hračkou pro děti od dvou let, neobsahuje malé části a je určen pro hru uvnitř i venku. Tento bagr s pohyblivými částmi rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním strojem - bagrem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský bagr je dlouhý až 67 cm a na rameni má tři pohyblivé klouby, které poskytují dieťaťu mnoho podnětů pro hru. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby se dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou. Velký bagr BIG je chráněn ÚV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev ani když se bude používat venku v pískovišti. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Bagr BIG ve velkých rozměrech je testováný německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland a vyrobeny v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost - přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu67*20*25 cm
Rozměry balení55*43*59 cm
Celková délka67
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,0 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné