Autoservis s nářadím Auta Ice Smoby s autíčkem McQueen v kufříku

Popis produktu

Smoby souprava Cars Ice (auta) je úžasná multifunkční hračka s pohádkovým motivem, která je vhodná pro chlapce od 3 let. Chlapecká hračka v sobě zahrnuje pracovní nářadí, automobilové díly, rozebíratelné auto McQueen z pohádky Auta. Celá tato pracovní sada pro chlapce je zabalena v kufříku, který je zároveň autoservis pro McQueena. Kufřík tedy poslouží pro přenos, uskladnění a uložení pracovního nářadí a po rozebrání je součástí her s autíčkem. Tato fantastická hračka poskytuje malým chlapcem - opravářem a závodníkům mnoho možností na hru, nikdy se s ní nebudou nudit. Jedinečný design a zářivá červená barva autíčka jsou zárukou, že jí neodolá žádný malý chlapec.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Cítí se při tom jako velcí dospělí, kteří řídí svá auta do práce. Když si své auto mohou navíc i opravovat v autoservisu, hra je ještě zábavnější. Taková hra však není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické myšlení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast na hračkách je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, je to skvělý dárek pro malé chlapce. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*12*16 cm
Rozměry balení26*12*15 cm
Hmotnost0,63 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...