Žehlicí prkno Smoby s elektronickou žehličkou a 10 doplňky zelená

Popis produktu

Žehlicí prkno pro děti s dětskou elektronickou žehličkou Clean je krásnou hračkou pro malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Prkno na žehlení pro děti působí velmi moderně a vypadá skutečně realisticky. Má pevnou konstrukci a dá se jednoduše složit. Provedená je v bílo-zeleno-šedé barevné kombinaci, která spolu dokonale ladí. Povrch žehlicího prkna je ozdoben jemným motivem rozkvetlých stromů, díky čemuž bude žehlení pro děti mnohem zábavnější a radostnější. Rozměry žehlicího prkna pro děti jsou 69*23*49 cm, výška plochy na žehlení je 49 cm. Žehlicí prkno má i podstavec na položení žehličky, který imituje parní nádobu.

Dětské prkno na žehlení je pevné a jeho povrch je příjemný na dotek, čímž zaručuje dlouhodobou a příjemnou zábavu pro vaše dětičky. Díky použití vysoce kvalitních a odolných plastových materiálů vypadá dětské žehlicí prkno velmi autenticky. Součástí žehlicí výbavy je i elektronická žehlička Clean, která je realistickou kopií originálu, 2 zelená ramínka pro zavěšení vyžehleného prádla a 5 kolíčků ve tvaru kytičky. Stejně jako stojan na žehlení, i žehlička má bílo-zeleno-šedou barevnou kombinaci, díky čemuž spolu krásně ladí. Dětská žehlička je replikou skutečné, a proto si malí pomocníci mohou regulovat i potřebnou teplotu pro žehlení. Žehlička funguje na 2 baterie AA/LR6, které nejsou součástí dětské žehlicí sady.

Díky elektronické žehličce Clean se zvukem bude žehlení probíhat jako ve skutečnosti. Zvuk napařování se aktivuje po stisknutí tlačítka na žehličce a po několika sekundách se zvuk automaticky vypne. Součástí výbavy na žehlení pro děti je i rozprašovač. Díky dětskému žehlicímu prknu s elektronickou žehličkou Clean mohou děti žehlit oblečení přesně jako jejich maminky. Společným žehlením vytváříte u dětí od malička návyky na pořádek a ukazujete jim, že žehlení může být i zábavné. Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se výrobou kvalitních dětských hraček pro vaše děti. Všechny hračky splňují evropská kritéria kvality a bezpečnosti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*23*49 cm
Celková výška49 cm
Celková délka69 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné