Vyšívání Filalapat Janod navlékání od 4 let

Popis produktu

Dětské vyšívání Filalapat je krásná kreativní souprava vhodná pro děti od 4 do 7 let. Sada je tvořena 6 kartičkami s obrázky zvířátek, do kterých se dají navlékat barevné provázky v 13 barvách a vzniknou tak úžasné díla. Sada na dětské vyšívání je pěkná hračka pro všechny kreativní děti, které rády tvoří a vymýšlejí něco nového. Této zajímavé hračce neodolá žádný malý umělec, jelikož nejde o vyšívání pomocí jehel, je zaručena bezpečnost, ale i zábava pro každé dítě. Pomozte svým dětem rozvíjet jejich talenty, kreativitu a představivost. Dětské vyšívání je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Set kartiček a provázky na navlékání pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, kreativitu a také jemnou motoriku, neboť děti nakládají s drobnými předměty. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům, praktickému balení a pestrým barvám této nádherné hračce neodolá žádné dítě.

Výrobce Janod se zabývá produkcí kvalitních a originálních dětských hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • sada na vyšívání - navliekačka
  • s 13 barevnými motouzkama a 6 kartičkami
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 4 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a kreativity
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • atraktivní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18*13,5 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné