Sportovní set 7 her Jardin Saisons Écoiffier kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky a talíř na házení

Popis produktu

Écoiffier souprava sportovních her Jardin&Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro děti od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky v skleničce a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale také uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dní, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Dětské hry na ven jsou nadčasové, budou se líbit více generacím.

Souprava dětských her na ven je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívají také k mentálnímu rozvoji dětí. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se jak spolupracovat i soutěžit. Je to ideální dárek pro kluky i holky, který mají rády pohyb po venku a neradi jen tak ztrácejí čas.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...