Hudební sluchátka Violetta Zlatá edice Smoby bílo-růžové

Popis produktu

Smoby sluchátka Violetta Zlatá edice jsou nádherné a velmi moderní sluchátka pro holčičky od 3 let. Dětské sluchátka mají rozměry 13*7*17 cm a krásné bílo-růžové barevné provedení, s obrázkem populárního seriálového dívky Violetta. Sluchátka pro dívky mají vrchní část vyrobenou z měkkého materiálu, sednou tedy pohodlně na dětskou hlavičku, jsou velmi pohodlné a měkoučké na dotek. Náušníky jsou ohebné a nastavitelné, dají se přizpůsobit tak, aby netlačily. Dají se velmi snadno poskládat, takže je lze sbalit a vzít si je s sebou na dlouhé cesty. Hudební hračka pro holčičky má stylový a originální design, díky čemuž vaše malá princezna vynikne na každé procházce či dětském hřišti.

Dětské hudební doplňky jsou velmi dobrým prostředkem, pomocí kterého nejmenší děti mohou objevovat a rozvíjet své talenty a záliby. Sluchátka Violetta nesmí chybět ve výbavě žádné malé milovnice hudby. Prostřednictvím poslechu hudby přes sluchátka se rozvíjí hudební sluch i citlivost na zvuky. Také máte zaručeno, že vás hudba dětí nebude vyrušovat během nějakých domácích prací nebo jiných povinností, protože ji budou slyšet pouze děti. Dívčí sluchátka lze připojit k různým přenosným i nepřenosnými hudebním zařízením, například mp3 přehrávač, počítač, televizor, mobilní telefon. Jsou atraktivním doplňkem pro každou dívku, která miluje hudbu a chce ji mít vždy s sebou.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu13*7*17 cm
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,25 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...