Puzzle pro nejmenší My Jungle Animals Progressive Educa zvířátka v džungli 5-6-7-8 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Puzzle pro nejmenší s motivem My Jungle Animals překvapí a zabaví všechny chlapce a děvčátka již od 2 let. Tyto originální puzzle jsou progresivní a dětičky si díky nim zlepšují své skládací schopnosti. Balení obsahuje 4 obrázky s pěkným slonem, lvem, opičkou a zebrou. Každý obrázek má jiný počet dílků. Skládání puzzle začíná nejjednodušším obrázkem s 5 dílky, pak děti pokročí na puzzle s 6 dílky a následují ještě 7 a 8dílné puzzle. Obrázky animovaných zvířátek netrpělivě čekají, až si je děti poskládají. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální dovednost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Velikost každého obrázku po sestavení je 24*16 cm. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle po 5, 6, 7 a 8 dílcích. Čím více dílků je třeba poskládat, tím jsou menší. Vzhledem k různému počtu dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené pěknými obrázky v krásných barvách. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět v dětské kolekci. Společnost Educa se zaměřuje na výrobu kvalitních puzzle, ale vyrábí i společenské hry pro děti různého věku, které vám rovněž nesmí chybět ve sbírce.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu24*16 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle26
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.