Puzzle Víly Educa 50-80-100-150 dílů od 5 let

Popis produktu

Dětské puzzle s motivem Víly. Motiv těchto puzzle pro děti je oblíbená animovaná pohádka o vílách, kde se seznamujeme s vílou Zvonilkou a její kamarády. Zvonilka je šikovná víla, ale hlavně velmi zvědavá, a nejednou ji její zvědavost přivede do problémů. No všechno se vždy vyřeší - přátelé jí pomohou. Balení multi puzzle obsahuje čtyři obrázky. Balení obsahuje dohromady 380 dílků, po 150, 100, 80, 50 dílků pro každý obrázek. Dětské puzzle po poskládání tvoří čtyři obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 5 - 6 let. Velikost obrázku po poskládání je 34*24 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu34*24 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Počet dílků380
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...