Puzzle ve vajíčku Auta Educa 48 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle pro děti Educa s motivem oblíbené pohádky Auta - Cars potěší všechny malé závodníky od 5 let. Jednotlivé dílky puzzle jsou uloženy v praktickém červeném vajíčku, díky čemuž bude skládání puzzle ještě zábavnější. Po poskládání mají puzzle barevný obrázek, na kterém je legendární autíčko McQueen se svými kamarády. Balení puzzle obsahuje 48 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek a jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky Auta. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci.

Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krásného vajíčka. Díky tomuto balení mohou být i originálním dárkem, který potěší všechny kluky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení10*12*10 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků48
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...