Puzzle Giant Včelka Mája Educa 240 dílů od 8 let

Popis produktu

Giant dětské puzzle s motivem pohádky Včelka Mája. Motiv těchto puzzle pro děti je oblíbená kreslená pohádka Včelka Mája. Mája je malá nezbedná a zvědavá včelka, která se nejednou při svých dobrodružstvích dostane do problémů, ale protože má spoustu dobrých kamarádů, vždy jí někdo pomůže. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Součástí balení je i speciální lepidlo, kterým se dají dětské puzzle po poskládání zafixovat a zavěsit například na stěnu. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 8 let.

Velikost obrázku po poskládání je 136*48 cm. Balení puzzle obsahuje 240 dílků. Dětské puzzle po poskládání tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Giant puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. 

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu136*48 cm
Rozměry balení37,3*27*2*8,5 cm
Počet dílků240
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...