Puzzle Star Wars Rebels Educa 2x48 dílků

Popis produktu

Dětské puzzle Star Wars Rebels jsou puzzle s motivem seriálu Star Wars Rebels. Motiv těchto puzzle je z animovaného seriálu Star Wars Rebels. Film navazuje na známou filmovou sérii Star Wars, kterou zná každý velký i malý fanoušek sci-fi. Jeden obrázek zobrazuje kladných hrdinů a na druhém jsou znázorněny záporné postavy. Balení puzzle obsahuje 96 dílků - po 48 dílků pro oba obrázky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro chlapce se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle po sestavení tvoří dva pestrobarevné a detailní obrázky s motivem z animované série. Takto zhotovené obrázky ozdobí každý dětský pokoj. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a odolného kartonu. Splňují bezpečnostní standardy a jsou bezpečné i pro nejmenší děti. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce španělské firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Výborně se hodí jako dárek pro každého sběratele předmětů s tématikou Star Wars. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků96
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné