Puzzle Pyžamová párty Educa 2x20 dílů

Popis produktu

Puzzle pro děti Educa s motivem Pyžamová párty potěší všechny holčičky již od 3 let. Po poskládání těchto puzzle děti dostanou pestré obrázky jako z pohádky - veselé holčičky, které si během pyžamový párty čtou pohádky a hrají se s kočičkami. Balení puzzle obsahuje 2x20 dílků. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti i dospělé. Tyto puzzle pro děti jsou polepené zajímavými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci, aby je dokázali poskládat i malé děti.

Obrázek dětských puzzle hraje pestrými barvami, které zaujmou všechny dětičky. Puzzle jsou ve velmi dobré kvalitě, krásném provedení, s jasnými a autentickými barvami. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x20
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné