Puzzle Princezna a kočár Janod v kulatém kufříku 54 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle Princezna a kočár v kulatém kufříku je krásná skládačka v něžných odstínech vhodná pro dívky a chlapce od 5 let. Dětské puzzle je tvořeno 54 dílky, poskládané má velikost 50 * 40 cm. Puzzle má motiv princezny v kočáře a pěkné barvy v růžových odstínech, rozvíjejí logické myšlení, pozornost, paměť. Děti se pomocí puzzle učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Kartonové puzzle pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Přichází v praktickém balení - v kufříku, takže puzzle nebude jen tak rozházené po celé pokoji, ale bezpečně uskladněny. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, logické myšlení.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas. Puzzle Janod je také skvělým dekorativním doplňkem do každého dětského pokoje. Francouzská společnost Janod je výrobce originálních hraček pro děti, které jsou inspirované francouzským designem.

Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětské puzzle s kartonovými dílky
  • 54 dílů
  • rozměry 50*40 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 5 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání tvarů a barev
  • v praktickém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu50*40 cm
Počet dílků54
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...