Puzzle Disney Minnie Mouse Educa 150-100-80-50 dílů od 5 let

Popis produktu

Motiv těchto puzzle je Mickey Mouse, populární černá myška s červenými kraťásky, která se svými přáteli zažívá nejedno zajímavé dobrodružství. Na těchto obrázcích je Minnie s kamarádkami, jak nakupují a mlsají své oblíbené koláčky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky.

Balení puzzle obsahuje 380 dílků, po 150, 100, 80, 50 dílků pro každý obrázek. Puzzle po sestavení tvoří čtyři obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 - 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 32*24 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu32*24 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Počet dílků380
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...