Puzzle Medvídek Pú Educa 16-12-9-6 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Motiv těchto puzzle je oblíbená pohádka Medvídek Pú. Macko spolu se svými kamarády Tygrem, Prasátkem, Oslíkem a mnoha jinými zažívá v lese různá dobrodružství. A rád papá med - přímo ze včelího úlu. Balení puzzle obsahuje 43 dílků, po 16, 12, 9, 6 dílků pro každý obrázek. Puzzle po sestavení tvoří čtyři obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci.

Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 24 měsíců. Velikost obrázku po sestavení je 16*16 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodSpain
Rozměry produktu16*16cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků43
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...