Puzzle Medvídek Pú Educa 2x20 dílů

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Medvídek Pú. Motiv těchto puzzle je oblíbená pohádka o Medvídkovi Pú, který spolu se svými kamarády Tygrem, Prasátko, Oslíkem, a mnoha dalšími zažívá v lese různá dobrodružství. A rád papá med - přímo ze včelího úlu. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci.

Balení puzzle obsahuje 40 dílků, po 20 dílků pro oba obrázky. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky.Tieto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Dílky puzzle40
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné