Puzzle Lví hlídka Educa 100 dílů od 6 let

Popis produktu

Puzzle pro děti Educa s motivem oblíbené Disney pohádky Lví hlídka představují skvělý dárek pro všechny děti od 6 let. Motiv těchto puzzle tvoří obrázek kamarádů z pohádky Lví hlídka (Lion Guard). Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Balení puzzle obsahuje 100 dílků, ze kterých si děti poskládají jeden pestrobarevný obrázek. Puzzle obsahují málo kousků a zvládne je poskládat i naprostý začátečník ve skládání puzzle.

Dětské puzzle po sestavení potěší všechny malé milovníky pohádky Lví hlídka. Puzzle splňují bezpečnostní standardy a vaše dětičky si při jejich skládání užijí kopec bezpečný zábavy. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...