Puzzle Letadla Educa 150-100-80-50 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle s motivem filmu Letadla. Motiv těchto puzzle je z filmu o letadlech, které se pohybují v prostředí profesionálních závodníků. Chce se mezi ně dostat i jedna menší letadlo, kterému se po dlouhém a náročném tréninku splní sen, a slavné závody nakonec vyhraje. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle - po 150, 100, 80 a 50 dílků. Vzhledem k různý počet dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Tyto puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 - 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 34*24 cm.

V nabídce firmy Educa je množství krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu34*24 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Počet dílků380
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...