Puzzle Leonovo hasičské auto Janod v kufříku 6-9-12-16 dílů

Popis produktu

Janod puzzle Leonovo hasičské auto v kufříku je skládačka v kufříku vhodná pro kluky od 3 do 6 let. Kufřík mohou děti využít i na odkládání jiných hraček. V balení naleznete 4 různé puzzle s různým počtem dílků, ze kterých lze poskládat 4 krásně pestrobarevné obrázky. Dětičky si mohou poskládat 6, 9, 12 nebo 16 dílkové puzzle a hodně se při tom naučit. Puzzle je tvořeno obrázky chlapečka Leona a jeho požárnický autíčka, vaši malí požárníci si mohou vymýšlet vlastní dobrodružné příběhy a rozvíjet tak svou fantazii. Dále se prostřednictvím tohoto zajímavého puzzle učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty, rozvíjí se motorika rukou, učí se vnímat vztah mezi částmi a celkem. Vzhledem k různý počet dílků dětské puzzle rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi několik let. Dětské chlapecké puzzle je velmi zajímavá nadčasová hračka, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem při hře každého děťátka. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Puzzle pro chlapce přichází v praktickém a velmi pěkném kufříku, které děťátko využije i na jiné hračky.

Francouzská společnost Janod vyvíjí jedinečné a kvalitní dětské hračky, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou společnosti Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětské puzzle s různým počtem dílků
  • 6-9-12-16 dílů
  • rozměry jednoho poskládaného puzzle 20*20 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání tvarů a barev
  • díky různému počtu dílků rostou spolu s dítětem
  • v praktickém a stylovém kufříku
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*20 cm
Průměr43
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...