Puzzle Giant Violetta Educa 240 dílů od 8 let

Popis produktu

Giant puzzle s motivem seriálu Violetta. Motiv těchto puzzle pro děti je oblíbený hudební seriál Violetta. Violetta je mladá dívka, která miluje hudbu a tanec, a svůj sen se snaží si splnit. No na její cestě za úspěchem a štěstím jí stojí mnoho překážek, které musí překonat. Violetta se ale nevzdává a jde si za tím, co ji baví. Balení puzzle obsahuje 240 dílků. Dětské puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu.

Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Giant puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který vyniká ve výrobě různorodých puzzle a naučných her pro všechny věkové kategorie.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu100*70 cm
Rozměry balení43*30*5,5 cm
Počet dílků240
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné