Puzzle Giant Mimoni Educa 250 dílů od 8 let

Popis produktu

Giant dětské puzzle jsou puzzle s motivem filmu Mimoni. Motiv těchto puzzle pro děti je z oblíbeného animovaného filmu Mimoni, plného bláznivých žlutých postaviček, jejichž jediným posláním v životě je sloužit tomu největšímu zloduchovi pod sluncem. Balení puzzle obsahuje 250 dílků. Dětské puzzle Mimoni jsou vhodné pro děti od 8 let. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 100*70 cm. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci.

Součástí balení je i speciální lepidlo, kterým se dají dětské puzzle po sestavení zafixovat a zavěsit například na stěnu. Giant puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu100*70 cm
Počet dílků250
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné