Puzzle Disney Frozen Educa 150-100-80-50 dílků od 5 let

Popis produktu

Educa dětské puzzle s motivem populární pohádky Frozen – Ledové království. Motiv těchto puzzle je z filmu Ledové království, kde poznáváme příběh dvou odlišných sester, z nichž jedna má moc všechno zmrazit. Balení puzzle obsahuje 380 dílků, po 150, 100, 80, 50 dílcích pro každý obrázek. Puzzle po sestavení tvoří čtyři obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 5–6 let. Velikost obrázku po sestavení je 32*24 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu32*24 cm
Rozměry balení37*27*5,5 cm
Dílky puzzle380
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.