Puzzle Pacman Educa 2x48 dílků

Popis produktu

Dětské puzzle jsou puzzle s motivem z animovaného seriálu Pac-Man. Motiv těchto puzzle je ze seriálu Pac-Man. Seriál navazuje na známou herní sérii Pac-Man, která je dnes již legendární. Jeden obrázek zobrazuje trojici hlavních hrdinů a na druhém jsou znázornění barevní duchové. Balení puzzle obsahuje 96 dílků - po 48 dílků pro oba obrázky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky.

Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle po sestavení tvoří dva pestrobarevné a detailní obrázky s motivem z animovaného seriálu. Takto zhotovené obrázky ozdobí každý dětský pokoj. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a odolného kartonu. Splňují bezpečnostní standardy a jsou bezpečné i pro nejmenší děti. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce španělské firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu28*20 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků96
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...