Dřevěné puzzle Dinotrux Educa 2x25 dílů od 4 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem oblíbené pohádky Dinotrux představují skvělý dárek pro všechny kluky od 4 let. Motiv obrázku těchto puzzle znají všichni malí rošťáci, kteří milují dinosauři. Tyto puzzle jsou polepeny barevnými obrázky z pohádky Dinotrux. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Balení puzzle obsahuje 2x25 dílků, ze kterých si děti poskládají 2 různé puzzle s obrázky dinosaurů-robotů.

Dětské dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Splňují bezpečnostní standardy a vaše dětičky si při jejich skládání užijí kopec bezpečný zábavy. Dřevěné puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 4 let. Velikost obrázku po sestavení je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*17*7 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků50
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...