Puzzle Zvířátka - Třídní fotka Educa 300 dílů od 8 let

Popis produktu

Puzzle dětské s motivem Zvířátka - Třídní fotka. Motiv těchto puzzle jsou zvířátka, které pózují jako na třídní fotce. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 8 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky.

Balení puzzle obsahuje 300 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků300
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné