Puzzle Disney Violetta Educa 2x100 dílů od 5 let

Popis produktu

Dětské puzzle s motivem oblíbeného hudebního seriálu Violetta. Motiv těchto puzzle je ze seriálu o Violette, mladém dívce, která jako malá přišla o matku - její otec ji chce ochránit před minulostí, tak cestují po světě. Violetta by ale chtěla konečně zůstat na jednom místě, najít si kamarády a zejména - věnovat se tomu, co nejvíc miluje - hudbě a tanci. Dostane se do umělecké školy, kde se jí tyto sny splní - kromě kamarádů najde i lásku, a dokonce rodinu o níž nevěděla, že existuje. No není všechno tak jednoduché. Na Violetta čeká mnoho překážek. Balení puzzle obsahuje 200 dílků, po 100 dílků pro oba obrázky. Dětské puzzle po poskládání tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu.

Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňuje snadnější manipulaci. Puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po poskládání je 40*28 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků200
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...