Puzzle Disney Průvod Educa 200 dílů od 6 let

Popis produktu

Dětské puzzle s motivem Disney Průvod. Motiv těchto puzzle pro děti jsou oblíbené Disneyho pohádky a jejich hlavní hrdinové. Na obrázku najdeme princezny jako Sněhurka, Mulan, Pocahontas, Popelka, Jasmína a Aladin, a mnohé jiné. Také zvířecích hrdinů jako Dumbo, Medvídek Pú a kamarádi, Lady a Tramp, Mickey Mouse, Bambi, a také dřevěný chlapeček Pinocchio, zda Odvážné kuřátko. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Balení puzzle obsahuje 200 dílků. Dětské puzzle po sestavení tvoří jeden obrázek. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Dílky puzzle200
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné