Puzzle Giant Walt Disney Princezny Educa 240 dílků od 8 let

Popis produktu

Giant puzzle pro děti s motivem Princezny. Motivem těchto puzzle pro děti jsou oblíbené Disneyho pohádkové princezny. Na obrázku najdeme princezny z filmů Popelka, Jasmínu z pohádky Aladin, Zlatovláska, Kráska a zvíře, Sněhurka a sedm trpaslíků a Ariel malá mořská víla. Balení puzzle obsahuje 240 dílků. Dětské puzzle po poskládání tvoří jeden obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti. Tyto dětské puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle pro děti jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. 

Součástí balení je i speciální lepidlo, kterým se dají dětské puzzle po poskládání zafixovat a zavěsit například na stěnu. Giant dětské puzzle se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Dětské puzzle jsou vhodné pro děti od 8 let. Velikost obrázku po poskládání je 136*48 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro děti i starší, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. 

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 8 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu136*48 cm
Rozměry balení37,3*27,2*8,5 cm
Dílky puzzle240
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.