Puzzle Panorama Zvířecí Disney Kamarádi Educa 100 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Panorama Zvířecí Disney Kamarádi. Motiv těchto puzzle je z oblíbených Disneyho příběhů o Bambim, z Knihy džunglí, Lví král, Dumbo létající slůně, Lady a Tramp, 101 dalmatinů, a pod. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti.

Balení puzzle obsahuje 100 dílků. Puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Dílky puzzle100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...