Puzzle Dinosaurus Educa 300 dílů od 8 let

Popis produktu

Puzzle Dinosaurs jsou puzzle s motivem dinosaurů pro děti či dospělé od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 300 dílků. Puzzle Dinosaurs jsou vhodné pro věkovou kategorii od 8 let. Motiv těchto puzzle je pestrobarevná scenérie pralesa s vyobrazením různých dinosaurů a dalších prehistorických živočichů. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 40*28 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě.

Vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost jako u dětí, tak u dospělých a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti i dospělé se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku, zavěsit na stěnu a tak pěkně zkrášlit dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou bezpečné pro děti i dospělé. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Počet dílků300
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné