Puzzle Blaze Educa progresivní 12-16-20-25 dílů od 4 let

Popis produktu

Puzzle Blaze jsou puzzle pro děti s motivem terénních aut z animované pohádky Blaze od španělského výrobce Educa. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle - po 12, 16, 20 a 25 dílků. Vzhledem k různý počet dílků tyto puzzle rostou spolu s děťátkem, děti se s nimi zabaví dlouhá léta. Puzzle Blaze jsou vhodné pro chlapce od 4 let. Motiv těchto puzzle jsou pestrobarevné obrázky s vyobrazením nejznámějších animovaných monster aut. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvé obrázky.

Velikost jednoho obrázku po sestavení je 16*16 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto zhotovené obrázky zkrášlí každý dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her nejen pro děti.

Puzzle Blaze splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu16*16 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků12+16+20+25
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...