Puzzle Až vyrostu, chci být Educa progresivní 12, 16, 20 a 25 dílů

Popis produktu

Puzzle pro děti s motivem Až vyrostu, chci být od výrobce Educa potěší všechny děti od 3 let. Na obrázcích se objevují různá povolání. Po poskládání dostanou děti hned 4 obrázky, na kterých se střídají různé povolání - lékaři, hasiči, veterináři a učitelé. Při skládání těchto puzzle se děti zároveň učí, co jednotlivé profese znamenají a mohou si vybrat, kým chtějí být, když vyrostou. Dětské puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 16*16 cm. Balení obsahuje až 4 druhy puzzle - po 12, 16, 20 a 25 dílků. Vzhledem k různý počet dílků rostou spolu s děťátkem, zabaví se s nimi dlouhá léta. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu a splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými obrázky dětí a dospělých, kteří vykonávají profese. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu16*16 cm
Rozměry balení32*22*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků12+16+20+25
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné