Potřeby na pečení Bubble Cook Écoiffier v síťce s 18 doplňky

Popis produktu

Écoiffier kuchyňské potřeby na pečení Bubble Cook zabalené v praktické síťce jsou ideálním a vhodným doplňkem, které rozzáří každou dětskou kuchyňku. Dětské potraviny s doplňky v síťce jsou vyrobeny z plastových materiálů, které jsou charakteristické vysokou kvalitou, odolností a bezpečností pro vaše dětičky. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti. V síťce se nacházejí všechny důležité zákusky a nádobí, které by neměly chybět v žádné dětské kuchyňce.

Všechny doplňky splňují nejvyšší evropská kritéria týkající se bezpečnosti a kvality hraček pro vaše ratolesti. Rozměry dětského setu s potravinami v síťce jsou 14*9*54 cm. Dětská souprava na pečení v síťce obsahuje vše, co vaše děťátko potřebuje při pečení těch nejsladších a nejchutnějších dobrot. V dětské síťce Bubble Cook pro děti se nachází 7 barevných a chutných koláčků, 2 stříbrné formičky na vykrajování těsta, zelený váleček na těsto, zelený šlehač, 2 vajíčka.

Dále sem patří červená forma na bábovku, krabička na mouku a na závěr i lahvičky s chutnou čokoládovou polevou a pravou sladkou šlehačkou. Všechny doplňky spolu nádherně barevně ladí a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Dětská sada s potřebami do kuchyně na pečení je zabalena v síťce a je ideální zejména pro holčičky od 18 měsíců. Dětská souprava na pečení s koláčky a doplňky by neměla chybět žádné malé hospodyňce, která chce pomáhat při pečení sladkých dobrot.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu14*9*54 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,19 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné