Výroba pohlednic a obálek Ateliér Janod s ozdobami od 6 let

Popis produktu

Výroba kartiček a obálek Ateliér Janod je krásná souprava v kufříku vhodná pro děti od 6 do 12 let. Sada je tvořena 6 kartičkami, z nichž mohou děti samy vyrobit originální pohlednice s pěknými obálkami. Dají se vyzdobit různými třpytkami, ozdobami, nálepkami a diamanty, fantazii se meze nekladou. Dětská souprava na výrobu pohlednic a obálek je úžasná hračka pro všechny kreativní děti, které rády vytvářejí nové věci a mají rády originalitu. Díky praktickému kufříku bude mít váš malý umělec vždy své oblíbené kartičky a ozdoby na jednom místě. Je to krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Set na výrobu kartiček v kufříku pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, kreativitu a také jemnou motoriku, neboť děti nakládají s drobnými ozdobami a kartičkami. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům, praktickému balení a pestrým barvám této nádherné hračce neodolá žádné dítě.

Výrobce Janod se zabývá produkcí kvalitních a originálních dětských hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • sada na výrobu kartiček a obálek
  • s různými nálepkami, diamanty, ozdobami a třpytkami
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 6 do 12 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a kreativity
  • v praktickém kufříku
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu16,5*11,5 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné