Pískoviště mušle Watershell Blue BIG na vodu a písek 100 litrů modré 88*88*20 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Pískoviště Mušle Watershell Blue od německého výrobce BIG je vynikající hračka na zahradu pro chlapce a holčičky již od 12 měsíců. Originální pískoviště je vyhotoveno ve tvaru modré mušle, dá se jednoduše naplnit vodou či pískem, takže snadno svému dítěti vytvoříte kromě pískoviště i bazének. Celkový objem pískoviště je 100 litrů. Multifunkční pískoviště má rozměry 88*88*21 cm.

Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny, stavět pískové hrady, hloubit tunely a tak si rozvíjet svou fantazii a představivost. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho otřete vlhkým hadříkem a je čisté – připraveno na uložení. Pískoviště je chráněno UV stabilizátory, takže si zachová své krásné barvy i po letech používání. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují nejvyšší kvalitu produktů.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní, ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterAno
Hmotnost2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.