Pěnové puzzle Safari zvířátka Lee 81 dílů 92*92*1,4 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Lee dětské pěnové puzzle s motivem Safari zvířátek se skládá z 81 kusů puzzle včetně různých zvířátek. Tyto krásné puzzle s motivem zvířátek safari jsou vhodné pro nejmenší děti již od 3 let. Dětské pěnové puzzle jsou měkké, bezpečné a dostatečně velké. Jejich rozměry jsou 92*92 cm, a mají tloušťku 1,4 cm, což zaručuje, že zůstanou pohromadě a dětem se neztratí. Po poskládání si na nich dítě může hrát ze zvířátky nebo je použít při hrách, jako podložku na sezení na zemi.

Po složení se uloží do praktické průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují, a nezabírají v domácnosti moc místa. Pěnový materiál je jemný a příjemný na dotek. Celý obrázek je proveden ve veselých barvách přírody, s obrázky zvířátek, autíček, slonů, klokanů, domku a jezírka se slony a hrochem. Dětské pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Dítě si skládáním procvičuje vnímavost a logické myšlení, rozeznávat různé druhy zvířat.

Pěnové puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Rozměry produktu jsou 92*92*1,4 cm. Dětské pěnové puzzle jsou vyrobeny na Tchaj-wanu a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro děti zdravotně nezávadné. Společnost Lee je dlouholetým výrobcem dětských pěnových puzzle s různým provedením, které vhodně rozvíjí dětskou fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodTaiwan
Rozměry produktu92*92*1,4 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.