Pěnové puzzle Rybičky Pop Out Fish Lee Chyun 6 dílů

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Pop Out Fish je velmi zajímavá pestrobarevná hračka vhodná pro děti od 3 let. Dětské puzzle má 6 čtverečních dílků, ve kterých se dá vybrat ještě 10 kusů rybiček, je to skládačka v skládačce. Puzzle pro děti se dá poskládat do krásného obrázku, puzzle spolu vytvářejí měkkou podložku na hraní pro nejmenší děti. Poskládané puzzle tvoří krásný kobereček. Je to pěkný doplněk do dětského pokoje pro všechny nejmenší dětičky, aby se nemuseli hrát na tvrdé zemi, ale na měkké podložce.

Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé. Děti se s nimi mohou hrát i ve vaně během koupání, protože mokré puzzle pevně drží, je voděodolné. Přicházejí v praktické tašce na zip. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají.

Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o nových věcech, také se posiluje logické a prostorové myšlení. Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 0 měsíců
PůvodTaiwan
Rozměry produktu30*30*1,4 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné