Pěnové puzzle Pop Out Animals Lee 6 dílů 30*30*1,4 cm

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Pop Out Animals je úžasná a velmi zajímavá hračka vhodná pro děti od 3 let. Motiv zvířátek ze savany je jen jedna z věcí, která je na této hračce zajímavá. V balení je spolu 6 dílků, které mají rozměry 30*30 cm a tloušťku 1,4 cm. Kromě toho skládačka obsahuje 12 kousků zvířátek, které se dají vybrat ze skládačky. Děti si mohou posilovat jemnou motoriku a manuální dovednosti, zkoumat vyjímatelné kousky a učit se názvy zvířátek. Skládačka pro děti vytváří díky velkým rozměrům zároveň kobereček, který může být pěkným doplněk v dětském pokoji každého chlapečka či děvčátka.

Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary na skládačce. Puzzle přichází v praktické tašce na zip, takže v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek s rozesetými skládačkou. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají. Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o zvířátkách, také se posiluje logické a prostorové myšlení.

Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu30*30*1,4 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné