Pěnové puzzle Jungle Lee 54 dílů 60*90*1,2 cm

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Džungle je pěkná hračka vhodná pro děti od 3 let. S motivem barevné pohádkové džungle s kreslenými zvířátky máte zaručeno, že touto hračkou nepohrdne žádný malý dobrodruh. Má rozměry 60*90 cm, je hrubé 1,2 cm, vytváří tedy pohodlnou měkkou podložku na hraní pro děti. Dětské puzzle 54 dílků s velkými rozměry, aby s ním mohly nejmenší děti snadno manipulovat a cvičit si jemnou motoriku a manuální dovednosti. Skládačka pro děti vytváří díky velkým rozměrům zároveň kobereček, který může být pěkným doplněk v dětském pokoji každého chlapečka či děvčátka.

Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary na skládačce. Puzzle přichází v praktické tašce na zip, takže v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek s rozesetými skládačkou. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají. Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o džungli a divokých zvířátkách, také se posiluje logické a prostorové myšlení.

Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu60*90*1,2 cm
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné