Pěnové puzzle Dino čtverce Lee 16 dílů 15*15*1,2 cm

Popis produktu

Pěnové puzzle pro děti s motivem Dinosauři. Motivem těchto puzzle jsou pěnové puzzle ve tvaru čtverců, v různých barvách. Ve čtvercích jsou různí barevní pravěcí dinosauři, kteří se z nich dají vyjmout ven. Balení puzzle obsahuje 16 dílků. Pěnové puzzle jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Splňují bezpečnostní standardy – jsou bezpečné pro děti i dospělé.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit do průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si dětičky trénují jemnou motoriku. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii od 3 let.

Velikost dílků puzzle je 15*15 cm, tloušťka je 1,2 cm – takže je těžké je ztratit. Dítě si s nimi může hrát ve vaničce během koupání – mokré pěnové puzzle drží dobře na dlaždicích. Také se dají použít jako podložka na sezení na zemi. Pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Lee Chyun se specializuje zejména na výrobu pěnových puzzle. V nabídce firmy Lee Chyun je množství barevných příjemných pěnových puzzle pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu15*15*1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.