Doplňky na pečení Pro Cook Écoiffier v batohu 12 kusů od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětské doplňky do kuchyně na pečení Pro Cook je nová a moderní sada pro všechny děti, které rády pomáhají mamince v kuchyni při vaření a pečení sladkých koláčů a dobrot. Sada na pečení pro děti je ideální do každé dětské kuchyňky. Doplňky na pečení do kuchyně jsou uloženy v praktickém a krásném batůžku s růžovým lemováním, takže si ho vaše děťátko může brát kamkoliv s sebou a využít jej i pro jiné účely a při jiných hrách. Dětská souprava na pečení Pro Cook je vyrobena z velmi kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží.

Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které vaše malé ratolesti jistě potěší.  Souprava na pečení s doplňky je vhodná hlavně pro všechny holčičky od 18 měsíců. Dětská souprava na pečení Pro Cook obsahuje celkem 12 doplňků, které jsou povinnou výbavou každé dětské kuchyňky a s nimiž bude pečení mnohem zábavnější a rychlejší. Doplňky tvoří 2 vajíčka, 4 vykrajovátka na těsto různých tvarů, mouka, modrá lahvička se šlehačkou, váleček na těsto, šlehač a ořezávací rádýlko, všechny v zeleném barevném provedení.

Kromě těchto doplňků je dětská souprava na pečení vybavena i krásným a chutným koláčem. Všechny doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí nádhernou kuchyňskou sadu na pečení. S dětskou soupravou na pečení se vaše dětičky mohou naučit, jaké nádobí se používá při pečení a mohou získat základní dovednosti a znalosti o postupu při pečení sladkých dobrot. Rozměry dětské sady na pečení jsou 20*13*24 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu20*13*24 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Hmotnost0,21 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.