Elektronické odrážedlo Disney Kiddieland Sofia První se světlem a zvukem růžové od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážedlo Disney Sofia První je nádherná hračka vhodná pro dívky od 12 do 36 měsíců, v pěkném růžovém provedení. Má krásný pohádkový motiv s obrázky princezny Sofie a úložný prostor pod sedadlem. Děti si mohou vybrat na dětském odrážedle různé zvuky a písničky a vydat se na průzkum okolí. Na dívčím odrážedle jsou blikající světýlka, trubka, vydává zvuky jako opravdový motor, princezna mluví, design odrážedla je jako stvořený pro každé holčičku. Odrážedlo pro dívky je prostě hračka, jejíž neodolá žádná malá princeznička, která má ráda pohádky a veselou zábavu. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět, kdy děťátko vyroste a ví sedět samo, opěrku lze odpojit.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při zkoumání tlačítek, zvuků, světýlek se děti učí, jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo je ideální jako předchůdce pro první kolo, vyžaduje 2 AA baterie, které jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům, kteří jsou zaplaveni obrovským množstvím různých dětských produktů, takové hračky, které jsou nejen zábavné, ale děti se při nich mohou i učit a rozvíjet. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu51*26*34 cm
Rozměry balení51*26*34 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,70 kg
Poznámkabatéria: 2xAA
Barvafialová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné