Elektronické odrážedlo Disney Kiddieland Princezny se světlem a zvukem růžové od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážedlo Disney princezny je nádherná hračka vhodná pro dívky od 12 do 36 měsíců, v pěkném růžovém provedení. Má motiv princezen z klasických pohádek Popelka, Sněhurka, Šípková Růženka. odrážedlo zahraje holčičkám pěkné pohádkové melodie a k tomu jim zatancují pohyblivé postavičky princezen. Po stisknutí tlačítek se objeví světýlka, po zapnutí dopravního prostředku pomocí klíče se ozvou opravdové zvuky motoru. Součástí dívčího odrážedla je magická hůlka pro ještě větší zábavu při průzkumech okolí. Odrážedlo pro dívky je prostě hračka, která nesmí chybět ve výbavě vaší malé princezny, protože její zaručí hodiny plné zábavy a dobrodružství. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět. Pod sedadlem najdete úložný prostor na odložení různých drobností.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při zkoumání tlačítek, světýlek, zvuků se děti učí, jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo je ideální jako předchůdce pro první kolo, vyžaduje 3 AA baterie, které jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům, kteří jsou zaplaveni obrovským množstvím různých dětských produktů, takové hračky, které jsou nejen zábavné, ale děti se při nich mohou i učit a rozvíjet. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
Rozměry balení56*27*35 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,80 kg
Notebaterie: 3xAA
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...