Elektronické odrážedlo Disney Kiddieland letadlo Minnie se světlem a zvukem růžové od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážedlo Disney Minnie letadlo je nádherná hračka vhodná pro dívky od 12 do 36 měsíců, v pěkném růžovo-fialovém provedení. Má krásný pohádkový motiv s obrázky Minnie a tvar letadla. Děti si mohou vybrat na dětském odrážedle různé zvuky, mimo jiné vydává zvuky i jako opravdové letadlo při odletu a při přistávání. V přední části je tančící postavička Minnie, pohybuje se i vrtule letadélka a při tom se mění vzory světélkování. Holčičky se tedy mohou vydat na zábavný průzkum po nejbližším okolí. Odrážedlo pro dívky je prostě hračka, která nesmí chybět ve výbavě žádného nejmenšího děvčátka libující pohádky a zábavné hry. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět, pod sedadlem je úložný prostor.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při stisknutí tlačítek, pozorování světýlek se učí i jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo je ideální jako předchůdce pro první dětské kolo, vyžaduje 3 AA baterie, které jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům, kteří jsou zaplaveni obrovským množstvím různých dětských produktů, takové hračky, které jsou nejen zábavné, ale děti se při nich mohou i učit a rozvíjet. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu54*28*36 cm
Rozměry balení55*28*37 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,70 kg
Notebaterie: 3xAA
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...