Odrážedlo a chodítko Auto Initio 2v1 Máša a medvěd Smoby růžové od 10 měsíců

Popis produktu

Holčičí odrážedlo Máša a medvěd je nádherné a originální pomůcka s pohádkovým motivem, které neodolá žádná slečna. Je vhodné již od 10 do 36 měsíců. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby. Od 10 měsíců, když dítě začíná chodit, použije autíčko Máša a medvěd jako oporu při prvních krocích. Nabývá jistotu, učí se chodit a vedle toho má u sebe svou oblíbenou pohádku Máša a medvěd. Když je dítě při pohybu jistější, v 12 měsících si sedne na autíčko a odráží se nohama. Děťátko jezdí samostatně, užívá si svobodnou jízdu. Odrážedlo roste s dítětem od 10 do 36 měsíců. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí se na něm velmi pohodlně. Pod sedadlem autíčka je úložný prostor, kde si může holčička uložit své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti.

Prostřednictvím odrážedla se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje si aktivním způsobem. Autíčko pro dívky má růžovou barvu se zeleným opěradlem a volantem. Okna na autíčku jsou vyzdobena obrázky z populární pohádky Máša a medvěd. Tento motiv mají v oblibě hlavně holčičky, odrážedlo je vhodné spíše pro ně. Máša je malé nezbedné děvčátko, které miluje sladkosti a hodně se ptá, protože chce všechno vědět. V lese se setkává s medvědem jménem Miša, který hledá hlavně odpočinek, ale nedaří se mu to. Nakonec se s Mášou skamarádí a spolu zažívají různé příhody. Odrážedlo je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Volant na odrážedle se dá otáčet do stran o 30 stupňů. Dítě se cítí jako při jízdě na opravdovém autě. Vysoká opěrka odrážedla poslouží jako opora při chození, ale zaručuje i vyšší bezpečnost při jízdě na autíčku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký. Je to plast sametový na dotek. Hračky tohoto výrobce mají zaoblené hrany, aby se děti při hře nezranily a aby byly v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Rozměry odrážedla pro holčičky jsou 46*27*40 cm. Kolečka na odrážedle jsou kvalitní a odolná, zajistí hladkou jízdu, jsou vyrobena z měkčeného plastu.

Vlastnosti

  • je využitelné jako chodítko a odrážedlo
  • motiv pohádky Máša a medvěd
  • hlavně pro holčičky
  • úložný prostor pod sedadlem
  • volant se otáčí do stran o 30°
  • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
  • pohodlné sedadlo
  • kvalitní kolečka z měkčeného plastu
  • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
  • vhodné od 10 měsíců
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozměry balení44*19*25 cm
Celková délka46 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...