Odrážedlo Baby Porsche BIG se zvukem stříbrné od 18 měsíců

Popis produktu

Dětské odrážedlo Porsche z dílny německého výrobce BIG bude milovat každý malý jezdec. Atraktivní stříbrná barva se sportovními pruhy a číslem 19 je neodolatelná pro všechny kluky od 18 měsíců. Design hračkářského Porsche navrhlo Porsche Design Studio, takže se maximálně blíží reálnému autu Porsche. Dětské auto má nosnost 50 kg a je přizpůsobené na jízdu v interiéru a exteriéru. Je vyrobeno z kvalitních plastových materiálů. Konstrukce odrážedla je maximálně přizpůsobena potřebám nejmenších dětí. Volant se dá snadno uchopit, sedadlo je velmi pohodlné a ergonomicky tvarované.

Nízké těžiště odrážedla zvyšuje stabilitu, aby nedošlo k převrácení ani při rychlejší jízdě. Jízdou na odrážedle se posiluje svalstvo na nohách, rozvíjí se i jemná motorika dětí. Jeho rozměry jsou 71*34*41 cm. Pro zábavnější ježdění má odrážedlo mechanickou trubku. Kola na odrážedle jsou extra tiché a dostatečně široké na jízdu v domě, ale i venku. Mají 5 paprskové elektrony v zářivé žluté barvě. Starší děti mohou na odrážedle jezdit tak, že si kolena vyloží na sedadlo odrážedla. Auto tak roste spolu s dítětem. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny.

Odrážedlo pro děti Porche 19 je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Na odrážedlo pro děti je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá jako v první den po dlouhou dobu.

Vlastnosti

  •     dětské autíčko v podobě porsche
  •     atraktivní stříbrná barva
  •     nosnost 50 kg
  •     vhodné od 18 měsíců
  •     extra tiché kola
  •     funkční klakson
  •     nadstandardní záruka 3 roky
  •     dostatečně široké sedadlo napomáhá správnému vývinu kyčelních kloubů
  •     pomáhá s rozvojem pohybových dovedností
  •     kvalitní německý výrobek z odolných materiálů
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu71*34*41 cm
Celková výška41 cm
Rozměry balení72*29*35 cm
Celková délka71 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,9 kg
Nosnost50 kg
Barvastříbrná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...