Nákladní auto Sansibar BIG délka 33 cm černé od 24 měsíců

Popis produktu

Velké nákladní autíčko Sansibar je kvalitní autíčko velkých rozměrů, které je vhodné zejména pro chlapce od 2 let. Auto pro děti má gumová kolečka, proto je velmi odolné. Kolečka se snadno čistí a nezanechávají stopy na podlaze. Dětské nákladní auto má černou barvu s výraznými modrými detaily. Design autíčka byl speciálně navržen tak, aby jej děti mohly snadno chytit, tlačit ho, hrát se s ním a přenášet jej. Hračkářský náklaďák je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je ideální pro hru v písku. Kombinuje v sobě moderní design inspirovaný prázdninovým střediskem Sansibar se zábavními možnostmi na dětské hry. Díky své velikosti 33 cm je si ho děti velmi rychle oblíbí, protože v něm mohou přenášet velký náklad. Má kapacitu více než 1 litr.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Pomocí náklaďáku s vyklápěcí korbou mohou děti přenášet písek, štěrk nebo různé jiné materiály. Pouhým nakloněním korby se přepravovaný materiál vysype. Oblé hrany autíčka chrání děti před zraněními. Výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky, která se dá velmi snadno omýt pod tekoucí vodou. Dětský náklaďák Sansibar je chráněn UV stabilizátory, takže bude dlouhá léta zářivý a barvy nevyblednou ani při používání venku v pískovišti. Výrobce BIG poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku až 3 roky.

Nákladní auto Sansibar od výrobce BIG je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Big je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá jako v první den po dlouhou dobu. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší děti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu33*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková délka33 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,9 kg
Kolagumene
Barvačerná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...