Křeslo plyšový medvídek Perle-Maxi Sofa Bear Kaloo pro nejmenší krémové

Popis produktu

Kaloo béžový plyšový medvídek křeslo Perle-Maxi Sofa Bear je krásné plyšové zvířátko vhodné pro nejmenší děti od narození. Má velikost 45 cm a přední část má vytvarovanou do křesla, takže nejmenší děti se na něm mohou učit sedět. Hlava medvídka poslouží jako opěrka, takže se nemusíte bát, protože hlavička dítěte má pevnou oporu. Hračka pro nejmenší poslouží také na zachycení jedinečné vůně děťátka, což je důležité v prvních měsících života, aby se cítilo bezpečně, aby si uvědomovalo svou existenci ve světě. Plyšový medvídek ve tvaru křesla je měkká a bezpečná hračka, jemná k citlivé dětské pokožce.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i měkký medvídek Kaloo. Medvídek je proveden v krásné krémové barvě, která na miminka uklidňuje. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Tato plyšová hračka pro miminka se může díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem každého nejmenšího děťátka.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo je splněným snem každého dítěte, dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při plyšových hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od narození
  • jemné barevné provedení
  • velikost 45 cm
  • ideální na mazlení pro nejmenší
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30°, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu45 cm
Rozměry balení91,5*63,5 cm
Barvabílá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...