Kolečko a kbelík set Sofia První Smoby 6 dílů fialový od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby dětské kolečko s kbelík setem Sofia První je krásná souprava hraček na zahradu vhodná pro dívky od 18 měsíců. Kolečko má nádherné fialové barevné provedení, které výborné ladí s kbelíkem a formičkami do písku. Součástí vědro setu jsou formičky, hrábě, lopatka a konvička na zalévání. Všechny tyto dětské nástroje jsou vyrobeny ze sametově jemného materiálu, jsou lehké, takže děti si je sami jednoduše přenášejí. Stylové zbarvení kolečka i ostatních doplňků na zahradu upoutá každé dítko, které se s nimi velmi rádo zahraje na zahradníka.

Poléváním květin pomocí dětské konvičky a manipulací s malým nářadím děti poznávají svět a objevují jak věci fungují. Dále se prostřednictvím této hračky do písku rozvíjí i jemná a hrubá motorika. Děti tuto zahradní soupravu krásné využijí při hrách na zahradníky, v písku nebo při pomáhání rodičům při domácích pracích. Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek.

Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé zahradníky. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*30*32 cm
Rozměry balení60*30*32 cm
Hmotnost0,90 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...