Set hrnců 100% Chef Cook Écoiffier 8 kusů od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský set do kuchyně s hrnci 100% Chef Cook je nová a moderní sada na vaření pro všechny děti, které rádi pomáhají mamince v kuchyni a chtějí mít vlastní výbavu s nádobím na vaření. Sada hrnců pro děti je ideální do každého dětského kuchyňky. Je provedena v 4 různých barevných kombinacích, které spolu krásně ladí. Dětské nádobí do kuchyně jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží. Díky použití kvalitních materiálů je sada s hrnci pro děti k nerozeznání od skutečných hrnců.

Francouzská společnost Écoiffier je kvalitní výrobce hraček pro děti, které vaše malé ratolesti jistě potěší. Rozměry dětského setu s hrnci jsou 25*9,5*31 cm. Dětská souprava s hrnci je vhodná pro všechny dětičky od 18 měsícůSouprava nádobí pro děti 100% Chef Cook obsahuje celkem 8 hrnců a jiných doplňků, které jsou povinnou výbavou každé dětské kuchyňky. Dětský set s hrnci tvoří 1 červený hrnec, 1 hrnec stříbrné barvy, 1 hrnec svěží zelené barvy, černý plech na pečení a šikovná stříbrná obracečka na jídlo.

Všechny hrnce obsahují i ​​pokličky. Dětské hrnce mají velikost přibližně 10-15 cm. Dětské doplňky spolu krásně ladí a vytvářejí nádhernou kuchyňskou sadu. S dětskou soupravou hrnců se vaše dětičky naučí, jak správně zacházet s kuchyňským nádobím a na co se konkrétně nádobí při vaření používají. S dětskou soupravou hrnců se pohodlně zahraje i více dětí a vaši malí Kuchařík a pomocníci s nimi zažijí spoustu zábavy.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu25*9,5*31 cm
Rozměry balení60*40*25 cm
Hmotnost0,22 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...